Logo Pracuj.pl

Operator Obrabiarek (MS TO)

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Krzywoustego 31g

Oleśnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie na tokarkach i frezarkach CNC części maszyn, oprzyrządowania oraz narzędzi na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej;
  • wykonywanie prac ślusarskich;
  • obsługa tokarek i frezarek CNC.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi maszyn: tokarki, frezarki;
  • znajomość obsługi i programowania frezarek CNC (Heidenhain;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;
  • obsługa komputera;
  • znajomość obsługi i programowania tokarek CNC ze sterowaniem Siemens, – będzie dodatkowym atutem.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Operator Obrabiarek (MS TO), Krzywoustego 31g, Oleśnica