Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek numerycznych CNC - Tokarki - Frezarki

"ZUTMAR" sp. z o.o.O firmie

  • Senatorska 12
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"ZUTMAR" sp. z o.o.

Senatorska 12

Łódź

Jesteśmy znanym w Polsce producentem części do aparatury odłącznikowej wysokiego napięcia, części zamiennych do tramwajów i maszyn.

Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce metali.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC (frezarki, tokarki)
  • praca z systemem sterowania: Fanuc
  • obsługa urządzeń pomiarowych, dokonywanie pomiarów
  • dbałość o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy
  • realizacja zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operator
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, dokładność
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, etat
  • wynagrodzenie wg indywidualnych kwalifikacji
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik

Ogłoszenie archiwalne