Ta oferta pracy jest nieaktualna od 227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator obrabiarek/ Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej,
    w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy
    12 Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

    Oferta pracy stałej - Operator obrabiarek/ Pracownik produkcji

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr ref.: OP/02/2018/BSB

                    Obowiązki:

    • Obsługa maszyn produkcyjnych,
    • Usuwanie drobnych awarii maszyn zgodnie z  procedurami określonymi przez firmę,
    • Kontrola jakości produktów,
    • Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami BHP, jakościowymi oraz Ochrony Środowiska.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
    • Chęć nauki,
    • Motywacja i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
    • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie między innymi: produkcyjna, wakacyjna, świąteczna,
    • Pakiet benefitów pracowniczych: karta sportowa, opieka medyczna, kursy językowe, oraz wiele innych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy,
    • Pracę w międzynarodowej firmie.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Informujemy, iż będziemy się kontaktować  z wybranymi Kandydatami.

    Poleć  Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy – mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane w powyższych celach do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych dane zostaną również udostępnione do Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]