Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie

Korpo

  • Białogard

    Białogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy obrabiarkach sterowanych numerycznie,

  • Poznanie procesów technologicznych związanych z profilem działalności firmy

Nasze wymagania

  • Szukamy osób:

  • Ambitnych i poszukujących szans własnego rozwoju zawodowego,

  • Lubiących wyzwania i gotowych zdobywać nową wiedzę i umiejętności,

  • Zaangażowanych, odpowiedzialnych i lubiących pracować samodzielnie oraz w zespole,

  • Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne),

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

To oferujemy

  • Poznanie procesów technologicznych oraz kultury naszego przedsiębiorstwa,

  • Możliwość awansu w strukturach nowo budującej się organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej na umowę o pracę od poniedziałku do piątku systemie III zmianowym,

  • Przyjazne warunki pracy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100 % rozliczane i wypłacane comiesięcznie,

  • Dodatek w wysokości 5 zł brutto/godz. za pracę na II zmianie 10 zł brutto/godz. za pracę na III zmianie,

  • Szkolenia,

  • Nowoczesny park maszynowy,

  • Odzież służbową spersonalizowaną.

Korpo

Lider w branży poszukuje pracowników!

Dołącz do czołowego producenta przekładni do wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym. Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem.

Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od 25 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami.

Zapraszamy na www.korpo.eu Znajdź nas na Facebooku

KORPOjawor

Przewiń do profilu firmy

tel: 76 8778600