Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Obrabiarek sterowanych numerycznie - Frezer CNC - Tokarz CNC

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stal-Serwis Spółka CywilnaO firmie

3 8505 000 brutto / mies.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stal-Serwis Spółka Cywilna

Krzysztofa Mrongowiusza 41

Olsztynek

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC-frezarka

  • Ustawianie maszyn Zmiana ustawień maszyny

  • Praca ze sterownikami Simensa/ FANUC

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Pisanie programów na maszyny

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość serowników Simensa/ Fanuc

  • Doświadczenie jako operator maszyn CNC min. 5 lat

  • Znajomość obsługi instrumentów pomiarowych

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • Motywacja do pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Interesującą pracę w dużej, stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Firma STAL-SERWIS funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2007 roku, ciesząc się uznaniem – zarówno klientów krajowych, jak i kontrahentów międzynarodowych. Przez cały ten czas, z żelazną konsekwencją – stawiamy na poszerzanie oferty usługowej oraz utrzymywanie najwyższych standardów jakościowych.

Podstawowy profil naszej działalności koncentruje się na świadczeniu pełnego spektrum usług w obszarze obróbki metalu. Wykorzystując potencjał specjalistów STAL-SERWIS oraz zdobyte doświadczenie, zajmujemy się też projektowaniem oraz budową funkcjonalnych maszyn i urządzeń. W ramach działalności dodatkowej, wykonujemy ponadto szeroki zakres usług towarzyszących, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę.

Przewiń do profilu firmy