Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie - Szlifierz

  • Sędziszów Małopolski, Rzeszów, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. funkcjonuje w ramach jednego z trzech sektorów LISI GROUP – LISI Aerospace. LISI GROUP  to światowy lider rozwiązań inżynieryjnych oraz technicznych, działa w 14 krajach i składa się z 43 zakładów produkcyjnych. LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. to firma która łączy w sobie stabilność zatrudnienia oraz innowacyjność branży lotniczej.

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy, zdecydowaliśmy o przeniesieniu naszego zakładu do nowego obiektu i od 2018r. swoją siedzibę będziemy mieć w Rzeszowie

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE / SZLIFIERZ
Miejsce pracy: Rzeszów, Sędziszów Małopolski

Wymagania:

  • Chęć podjęcia nauki zawodu na stanowisku
  • Znajomość podstaw obsługi obrabiarek CNC – mile widziana
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych oraz umiejętność dokonywania pomiarów
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Dokładność, zdolności manualne.

Obowiązki:

  • Wykonywanie części zleconych (produkcja seryjna) na podstawie rysunku technicznego
  • Ustawianie i obsługa obrabiarek CNC
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
  • Sporządzanie zapisów z wykonywanych czynności
  • Porządkowanie stanowiska pracy
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – ZAPEWNIAMY SZKOLENIA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się