Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator obrabiarek, tokarek CNC

AMIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5570 brutto / mies.
  • Kauhava, Finlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na zakładzie produkcyjnym

  • Obsługa i programowanie maszyn cnc

  • Praca 1-3 zmianowa

Nasze wymagania

  • Maszyny występujące na zakładzie produkcyjnym mile widziane doświadczenie na tym sprzęcie

  • Obsługa obrabiarki model: QUASER

  • Obsługa tokarki model: PUMA

  • Obsługa maszyn model: MORI SEIKI NZX 2000 – 800 STY2

  • Umiejętność programowania (Program FANUC)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC

  • Dokładność wykonywanej pracy

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Kontrola prac, wyłapywanie błędów

  • Komunikatywny

  • Energiczny

  • Dostosowanie do elastycznego czasu pracy

  • Prawo jazdy kat B

  • J. angielski komunikatywny

To oferujemy

  • Umowa o pracę na Fińskich warunkach

  • Stawka 12-16 euro brutto/h (w zależności od umiejętności)

  • Dodatek Urlopowy w zależności od branży od 9 %do 12% wyliczany na podstawie zarobku brutto.

  • Praca długoterminowa lub praca na stałe

  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy. Dbałość, aby wynagrodzenie za nadgodziny było zawsze zgodne z regulacjami układu zbiorowego danej branży.

  • Każdemu pracownikowi zapewnimy odpowiednią odzież roboczą.

  • Pracowniczą opiekę zdrowotną

  • Amiko zapewnia każdemu pracownikowi zgodną z prawem opiekę zdrowotną. Podczas choroby będziesz miał oczywiście prawo do zasiłku chorobowego.

  • Profesjonalny proces aplikacji o pracę i wsparcie w życiu zawodowym.

  • Poszukamy pracy zgodnej z Twoją sytuacją życiową i nie zostawimy Cię bez pomocy. Zadbamy o Twoją umowę o pracę i wypłatę wynagrodzenia.

  • Zakwaterujemy Cię w czystym, umeblowanym mieszkaniu.

  • Ułatwimy integrację

  • Pomożemy Ci załatwić sprawy w magistracie, w banku, w urzędzie podatkowym. Pracownik Amiko będzie zawsze służył Ci wsparciem. Skontaktuj się z nami!

  • Nasi pracownicy w polskim biurze chętnie Ci pomogą.

AMIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Prężnie rozwijająca się firma Amiko OY to właśnie my!!!!

Są prace w wielu różnych dziedzinach i szeroka gama współpracowników, zostań Amiko!

Wybierając Amiko jako swojego pracodawcę, możesz szybko znaleźć pracę w swojej branży i pracować tak, jak chcesz - w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Oferujemy zarówno pracę dzienną, jak i zmianową. Jesteś dla nas ważny i chcemy, aby życie zawodowe było nieskomplikowaną częścią Twojego życia. Jako pracownik Amiko jesteś dla nas , osobą za którą jesteśmy odpowiedzialni, , nawet jeśli wykonujesz swoją pracę w firmie naszego klienta.

Przewiń do profilu firmy

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Mieszkanie płatne (250 euro miesięcznie osoba )

  • Samochód służbowy do dyspozycji (Jeśli jest potrzeba)

  • Kandydat może przyjechać własnym samochodem, otrzymuje jednorazowo: 100 euro oraz zwrot kosztów za bilet na prom.

  • Jednorazowy zwrot kosztów za bilet lotniczy.( Przylot do Finlandii )

  • Jednorazowy zwrot kosztów za badania na COVID 19 ( przyjazd do Finlandii )

  • Płatny Urlop