Ta oferta pracy jest nieaktualna od 503 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator obrabiarki

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Danfoss Power Solutions
    to światowej klasy
    dostawca hydrauliki
    siłowej. Jesteśmy
    partnerem dla naszych klientów w
    budownictwie, rolnictwie
    i innych obszarach
    producentów pojazdów
    „off-highway”.

    Nasze wysokiej jakości
    komponenty
    hydrauliczne pozwalają
    opracowywać
    innowacyjne
    rozwiązania, dzięki
    którym pojazdy mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i
    przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej
    wydajności.

    Stale szukamy nowych talentów i świeżych,
    innowacyjnych pomysłów we wszystkich
    obszarach naszej działalności. Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu w dynamicznie rozwijajacej się, globalnej firmie, wywierającej znaczący
    wpływ na życie ludzi w tym ciągle zmieniającym się świecie, to właśnie Ciebie szukamy.

    Zapoznaj się z naszymi
    aktualnymi ofertami pracy i dowiedz się, co razem możemy zrobić, aby Twoja kariera potoczyła się w nowym, ciekawym kierunku w firmie Danfoss!

    Do naszej fabryki Danfoss Power Solutions we Wrocławiu i na Bielanach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie lub mechanicznie (tokarki, frezarki, szlifierki),
    • Ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek,
    • Kontrola jakościowa produktów.

    Wymagania:

    • Mile widziane kilkumiesięczne doświadczenie przy obsłudze maszyn automatycznych,
    • Mile widziane doświadczenie lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Wysoka motywacja do podjęcia pracy,
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

    Oferujemy:

    • Bezpłatny dojazd z Wrocławia,
    • Pracę od zaraz,
    • Umowę o pracę tymczasową,
    • Zatrudnienie w systemie 3 – zmianowym, 4 – brygadowym,
    • Pracę w znanej firmie o dobrej opinii na rynku,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • Otwarte środowisko pracy i przyjazną atmosferę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Szeroki pakiet socjalny.

    Oferty prosimy kierować drogą elektroniczną poprzez użycie przycisku:

    W ofercie proszę umieścić dopisek „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (z. U. z 1997r. nr 133 poz.883).”

    Danfoss to globalny lider ukierunkowany na innowacyjne i wydajne energetycznie rozwiązania oszczędzające energię i koszty oraz zmniejszające emisję dwutlenku węgla. Szeroki wachlarz produktów i usług firmy znajduje zastosowanie w takich obszarach, jak na przykład, chłodzenie żywności, klimatyzacja, ogrzewanie, sterowanie silnikami elektrycznymi i zasilanie maszyn mobilnych. Firma jest także aktywna w obszarze energetyki słonecznej i wiatrowej oraz zbiorczej infrastruktury grzewczej i klimatyzacyjnej dla miast i osiedli. Firma Danfoss powstała w 1933 roku w Nordborgu w Danii. Dziś cała grupa zatrudnia około 23 000 osób i sprzedaje produkty w ponad 100 krajach na całym świecie. Więcej informacji o firmie Danfoss można znaleźć na stronie www.Danfoss.com. Więcej o energooszczędnych rozwiązaniach można dowiedzieć się na stronie: http://www.danfoss.com/SolutionsReady/.

    bottom