Oferta pracy

Operator Obrabiarki Sterowanej Numerycznie

Autorobot-Strefa Sp. z o.o.

5 000 brutto / mies.

Leona Wyczółkowskiego 29

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny sterowanej numerycznie (sterowanie Heidenhain / Sinumerik)

  • Wykonywanie detali wg powierzonej dokumentacji rysunkowej

  • Pisanie programów na maszynie dla wykonania powierzonych zadań

  • Dobór narzędzi oraz przyrządów technologicznych do wykonania zadań

  • Dobór parametrów obróbki dla narzędzi

  • Samokontrola wykonywanych zadań, kontrola jakości wykonanych produktów

  • Praca w trybie zmianowym 6-14 / 14-22

  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

  • Mile widziane minimum 1-roczne doświadczenie związane z obsługą maszyn sterowanych numerycznie

  • Mile widziana znajomość sterowania Heidenhain 530 lub Sinumerik

  • Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy

  • Dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie od 5 000,00 zł brutto (w tym premia uznaniowa)

  • Dodatek za staż w firmie

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w 100% przez Pracodawcę, co oznacza, że Pracodawca każdego miesiąca wpłaca na Twoje indywidualne konto 3,5% Twojego wynagrodzenia brutto

  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, zapomoga świąteczna

  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach , prywatna opieka medyczna opłacona w 100% przez pracodawcę

  • Członkostwo i nieoprocentowane pożyczki z Pracowniczej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dla renomowanych marek w branży Automotive oraz Aerospace