Operator obróbki cieplnej K/M

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PIT-RADWAR S.A.

    PIT-RADWAR S.A. jest jedną z najważniejszych i największych spółek działających w sektorze polskiego przemysłu obronnego i jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych RP.

    Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie elektroniki, teleinformatyki oraz technologii informatycznych wspierających bezpieczeństwo ludzi i infrastruktury.

    Prowadzimy prace badawcze w obszarze radiolokacji, systemów dowodzenia i kierowania oraz radioelektronicznych systemów rozpoznania. Dzięki ich efektom stale poszerzamy ofertę o specjalistyczne, innowacyjne rozwiązania służące bezpieczeństwu kraju.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: Ref.71/2018

    Opis stanowiska:

    • Realizacja, zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi, procesów obróbki termicznej, w zakresie rodzajów technologii stosowanych w laboratorium, tj:
    1. wyżarzania w atmosferze wodorowej;
    2. wyżarzania w próżni;
    3. wyżarzania w powietrzu;
    4. nanoszenia warstw węglowych metodą pyrolityczną;
    5. pomiary elektryczne nanoszonych warstw węglowych.
    • Nadzór nad stanem obsługiwanych urządzeń – monitorowanie ich stanu technicznego;
    • Współpraca z technologami i projektantami w zakresie optymalizacji procesów technologicznych;
    • Monitorowanie stanu zaopatrzenia w gazy techniczne użytkowane w procesach termicznych i składanie zamówień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub licencjat w zakresie chemii, elektrotechniki lub fizyki technicznej;
    • Odpowiedzialność za jakość wykonywanych operacji technologicznych;
    • Znajomość aplikacji Microsoft Windows;
    • Niekaralność ze względu na konieczność posiadania uprawnień koncesyjnych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
    • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
    • podstawową opiekę medyczną,
    • pakiet socjalny.

    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk "Apliku teraz" znajdujący się poniżej,

      lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 50-425 Wrocław, ul. Krakowska 64, z dopiskiem Dział Kadr oraz Nr Ref. 71/2018, w terminie do dnia: 14.07.2018r.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

     Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę /Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: rekrutacja@pitradwar.com.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.