Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Obróbki Mechanicznej

POLITECH Sp. z o.o.

  • Osielsko (pow. bydgoski)

    Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC tj. Tokarki CNC i/lub Frezarki CNC (w zależności od dotychczasowego doświadczenia)

  • Wykonawstwo form wtryskowych

  • Przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienia ciągłości dostępności form wtryskowych

  • Przekazanie form do realizacji produkcji zgodnie z obowiązującymi wymogami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe / techniczne (kierunek: ślusarz, tokarz, frezer, obróbka skrawaniem)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz i/lub operator maszyn CNC

  • Posiadanie ogólnej wiedzy technicznej z zakresu mechaniki, obróbki skrawaniem

  • Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej, rysunku technicznego

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w systemie 1- zmianowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

POLITECH Sp. z o.o. jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych technologii , a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych. Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni. Do realizacji produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

POLITECH Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo o kapitale w 100% polskim, skupiające zespół 150 pracowników. Naszym wyzwaniem jest ciągły rozwój i poszerzanie rynków zbytu, a celem sukces.

Przewiń do profilu firmy