Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator obróbki ręcznej (K/M)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    poszukuje kandydatów do pracy w obszarze produkcji na stanowisko:

    Nr ref.: 27/2019
    Miejsce świadczenia pracy:
    PIT-RADWAR S.A.,
    Warszawa/Kobyłka
    Wymiar etatu: pełny

    Opis stanowiska

    • Wykonywanie szeroko rozumianych prac ślusarskich takich jak: trasowanie, przecinanie, cięcie, gięcie, prostowanie, piłowanie, wiercenie, pogłębianie, rozwiercanie otworów, gwintowanie, nitowanie, skrobanie, docieranie
    • Pasowanie, ustawianie do spawania konstrukcji o złożonych kształtach z materiałów stalowych, aluminiowych
    • Gięcie według szablonów i przyrządów
    • Ustawianie konstrukcji do spawania
    • Spawanie metodą MIG/MAG konstrukcji stalowych
    • Spawanie metodą TIG stali nierdzewnej i aluminium
    • Zgrzewanie elementów stalowych
    • Prostowanie elementów po obróbce termicznej
    • Wykańczanie elementów z tworzyw sztucznych
    • Uszczelnianie i sprawdzanie szczelności konstrukcji
    • Wykonywanie złożonych prac z wykorzystaniem elektronarzędzi, urządzeń i przyrządów
    • Ustawianie przyrządów, wycinanie, wykrawanie otworów
    • Montaż podzespołów

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne – preferowany zawód/specjalizacja: ślusarz precyzyjny/obróbka wykończeniowa
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość rysunku technicznego w szczególności złożeń spawalniczych
    • Znajomość podstaw materiałoznawstwa
    • Należyte wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych w ściśle określonym terminie
    • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy z żywicami epoksydowymi
    • Uprawnienia spawalnicze TIG lub MIG/MAG
    • Posiadanie uprawnień do lutowania
    • Uprawnienia do spawania laserowego

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr 27/2019 w terminie do dnia:21.04.2019 r.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę /Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.". W każdym aasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: [email protected]

    bottom