Oferta pracy

Operator obróbki skrawaniem

Timken Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka elementów na obrabiarkach konwencjonalnych i CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, inne) według parametrów określonych w dokumentacji technicznej

  • Obsługa przyrządów pomiarowych

  • Kontrola jakości wykonanych prac

  • Konserwacja bieżąca obrabiarek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - min. zawodowe

  • Doświadczenie w pracach o podobnym charakterze

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym

  • Wdrożenie na stanowisko pracy, przyuczenie do zawodu

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu

  • Możliwość nagród za innowacyjność

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę

  • Możliwość poznania specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym firmy Timken

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia ponad 17,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 35 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy