Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej K/M

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PIT-RADWAR S.A.

    PIT-RADWAR S.A. jest jedną z najważniejszych i największych spółek działających w sektorze polskiego przemysłu obronnego i jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych RP.

    Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie elektroniki, teleinformatyki oraz technologii informatycznych wspierających bezpieczeństwo ludzi i infrastruktury.

    Prowadzimy prace badawcze w obszarze radiolokacji, systemów dowodzenia i kierowania oraz radioelektronicznych systemów rozpoznania. Dzięki ich efektom stale poszerzamy ofertę o specjalistyczne, innowacyjne rozwiązania służące bezpieczeństwu kraju.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 45/2018

    OPIS STANOWISKA:

    • Wykonywanie szeroko rozumianych prac frezerskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, gwintowanie, wytaczanie);
    • Frezowanie na stole obrotowym i podzielnicy
    • Praca na frezarkach poziomych i wytaczarkach
    • System pracy II zmianowej.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne – preferowany zawód: obróbka skrawaniem;
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Znajomość podstaw materiałoznawstwa;
    • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

          Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość dowolnego programu CAM sterującego obrabiarkami CNC

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
    • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
    • opiekę medyczną,
    • pakiet socjalny.

    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj teraz" znajdujący się poniżej,

    lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 45/2018,

    w terminie do dnia: 12.05.2018r.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poligonowej 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.