Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator oczyszczalni

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz do motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

    W związku z powstaniem nowej linii technologicznej na Hali Odlewni poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wizualna kontrola jakości odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych;
    • oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą prostych narzędzi;
    • przestrzeganie wymaganego planu produkcji;

    OCZEKUJEMY:

    • bardzo dobrej kondycji (ciężka praca fizyczna);
    • mile widziani pracownicy przemysłu ciężkiego, huty oraz pracownicy budowlani;
    • zaangażowania, chęci i motywacji do pracy;
    • dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym;

    OFERUJEMY

    • praca od zaraz w nowym zakładzie odlewni Brembo w Dąbrowie Górniczej;
    • pracę w systemie brygadowym (dni wolne ruchome);
    • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
    • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia (od 3600 brutto/miesiąc);
    • coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
    • pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej;
    • pakiet socjalny: bony żywnościowe dla pracowników, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;
    • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków);

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV
    za pomocą przycisku aplikuj.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.