Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Oczyszczalni Ścieków

Zakłady Drobiarskie Koziegłowy Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Piaskowa 3

Koziegłowy (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą urządzeń oczyszczalni ścieków,

  • bieżące monitorowanie procesów oczyszczania,

  • samodzielnie uruchamianie i zatrzymywanie urządzeń oczyszczalni ścieków,

  • konserwacja i naprawy urządzeń (w zakresie posiadanych uprawnień),

  • reagowanie na awarie i ich zapobieganie,

  • prace związane z utrzymaniem porządku i czystości na terenie obiektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki mechaniczno elektryczne),

  • odpowiedzialność i samodzielność,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • premie w zależności od wykonywanej pracy,

  • możliwość korzystania z zakładowego transportu autobusem.