Oferta pracy

Operator Okleiniarki Jednostronnej

KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.O firmie

KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.

Sztutowska 10

Gdańsk

PRODUCENT MEBLI I PODZESPOŁÓW MEBLOWYCH ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

OPERATOR OKLEINIARKI JEDNOSTRONNEJ

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowanie materiału do obróbki
  • Wprowadzanie oraz korygowanie parametrów obróbki
  • Wykonywanie elementów z płyt meblowych na podstawie rysunków technicznych
  • Organizacja pracy własnej oraz pomocnika operatora
  • Ciągła kontrola jakościowa wykonywanych elementów
  • Kontrola stanu technicznego maszyny, konserwacja
  • Utrzymywanie w należytym porządku stanowiska pracy
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie jako Operator obrabiarek IMA

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Rzetelność, zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (ekstra premie kwartalne, roczne)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość doskonalenia zawodowego – nowoczesny park maszynowy
  • Przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy