Oferta pracy

Operator / Operatorka Linii Produkcyjnej

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Skawina

Jeśli chcesz pracować w renomowanej i znanej na całym świecie firmie, która dba o swoich pracowników i pomaga im w rozwoju zawodowym to dołącz do nas. Czekamy na ciebie!

Zadzwoń lub wyślij smsa o treści – Praca Valeo na nr 882432688, 734101764

Skontaktujemy się z Tobą :)

POSZUKUJEMY OPERATORÓW/-REK LINII PRODUKCYJNEJ
Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;
  • Dbanie o wysoką jakość produktów;
  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do praca w systemie 3-zmianowym, 4 –brygadowym.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);
  • Podwyżki roczne ustalane na podstawie otrzymanej oceny rocznej;
  • Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;
  • Możliwość awansu i rozwoju;
  • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.
Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy