Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator / Operatorka Maszyn

SEST-LUVE - PolskaO firmie

SEST-LUVE - Polska

Alberta Einsteina 22

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Jeśli chcesz zajmować się:

• Obsługą takich maszyn jak: prasy mimośrodowe, prasy krawędziowe, roztłaczarki czy obrabiarki CNC

• Lutowaniem miedzianych rurek i kapilar

• Kontrolą szczelności gotowego produktu oraz pakowaniem go do wysyłki…

…a to wszystko w produkcie, który ostatecznie sprawia, że nasze życie jest prostsze!

To właśnie nasze produkty znajdziesz w Biedronce czy Lidlu, w Centrum Handlowym AGORA w Bytomiu bo to klimatyzatory naszej Firmy chłodzą ten budynek, czy też w innych produktach codziennego użytku np. lodówki, zamrażarki lub pralki.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Sumienność i rzetelność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Byłoby fajnie, jeśli: potrafisz wykonywać pomiary suwmiarką, znasz rysunek techniczny na poziomie podstawowym (kolejnych poziomów nauczymy się wspólnie 😊)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, która jest na rynku od 20 lat i zatrudnia ponad 750 wykwalifikowanych pracowników

  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto, którą otrzymujesz co miesiąc za obecność w pracy,

  • Dodatkowa premia wydajnościowo-sprzedażowa od 0 - 800 zł brutto, która jest uzależniona od osiągniętych wyników całego zakładu,

  • Codziennie ciepły posiłek, który jest dofinasowany przez Twojego Pracodawcę – miesięcznie 220 zł,

  • Bony na święta uzależnione od stażu pracy i liczby dzieci, w pierwszym roku pracy 250 zł brutto,

  • Dodatkowe wynagrodzenie 1550 zł brutto związane z urlopem wypoczynkowym wypłacane przed rozpoczęciem urlopu,

  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe i zawodowe tj. uprawnienia na żurawie, suwnice czy wózki widłowe

  • Pracę w systemie 3-zmianowym, w jednomiesięcznym okresie rozliczeniowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska np. kontrolera jakości, brygadzistę lub specjalistę ds. technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do posiłków

Sest – Luve Polska jest częścią LU-VE Group, która w sektorze chłodnictwa i klimatyzacji jest pierwsza w Europie i trzecia na Świecie. W skład grupy LU-VE wchodzi 15 zakładów produkcyjnych, rozlokowanych w 9 krajach na 3 kontynentach. Sest - Luve Polska jest producentem parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych oraz jedną z najlepszych firm produkujących lamelowe wymienniki ciepła dla sektorów chłodnictwa i klimatyzacji.

Sest - Luve Polska powstało w 2002 roku w Gliwicach i od tego czasu systematycznie się rozwija. W 2017 roku Zarząd LU-VE Group zdecydował o rozbudowie zakładu w gliwickiej KSSE, a w 2018 roku rozpoczęła się budowa drugiego zakładu produkcyjnego w gliwickiej KSSE.

Przewiń do profilu firmy