Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Operator / Operatorka Maszyn i Urządzeń w Produkcji Kosmetycznej

MARBA Sp. z o.o. Sp. j.

10 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja produkcji w oparciu o plany produkcyjne, wykonywanie czynności według danego zlecenia, kart półproduktu/produktu, norm produkcyjnych z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa,

  • obsługa maszyn,

  • czyszczenie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,

  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi półproduktami/produktami,

  • rzetelne wypełnianie niezbędnej dokumentacji higienicznej i produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. Zawodowe,

  • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • 30-minutową przerwę,

  • dodatek za pracę w porze nocnej 20% do każdej godziny,

  • ekwiwalent za pranie,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • terminowe wypłaty,

  • dodatek świąteczny „karpiowe”,

  • bonus finansowy za polecenia pracowników,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • możliwość zakupu produktów po atrakcyjnych cenach,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

MARBA Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Zielonej Górze - producent kosmetyków i środków czyszczących, eksportujący swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów.

Przewiń do profilu firmy