Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator/Operatorka Maszyn (k/m/x)

Mars Polska sp. z o.o.

5 454 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja gumy oraz cukierków zgodnie z przyjętymi standardami w oparciu o plan produkcyjny

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego

  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Utrzymanie standardów czystości (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego)

  • Współpraca z technikami Utrzymania Ruchu i/lub operatorem maszyny

  • Aktywny udział w procesie usprawnień

Nasze wymagania

  • Umiejętności techniczne (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzupełnione o dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz premię biznesową i świąteczną

  • pakiet dodatkowych benefitów, m.in.

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny

  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie

  • comiesięczny deputat gum do żucia oraz cukierków

  • pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel

  • szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku

  • pracę na terenie Poznania

  • bonus finansowy za polecenie nowego pracownika w ramach Programu Poleceń Pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków

Etapy rekrutacji
1

Rejestracja i aplikacja

2

Telefoniczna/Wirtualna rozmowa z rekruterem

3

Udział w wirtualnym panelu rekrutacyjnym

4

Rozpoczęcie pracy

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, czy UNCLE BEN'S®. Ponieważ nasi Współpracownicy są tak różni, jak różne są nasze produkty, każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście do rozwoju oraz chcemy zapewnić wieloletnią karierę. To co nas łączy to Pięć Zasad, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Działamy w ponad 80 krajach, a w Polsce jesteśmy obecni od blisko 30 lat. Nasze biura i fabryki mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Niepołomicach k. Krakowa oraz w Sochaczewie i Błoniu. Nasz dział sprzedaży jest aktywny na terenie całego kraju. Oprócz produkcji i sprzedaży, w Polsce ulokowane są również globalne centra usług wspólnych.

Przewiń do profilu firmy