Oferta pracy

Operator / Operatorka maszyn produkcyjnych

Philip Morris Polska S.A.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Jana Pawła II 196

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Zapewnienie wytwarzania produktu o odpowiedniej jakości, zgodnie ze specyfikacją i normami BHP

  • Zapewnienie sprawności maszyn ze szczególnym uwzględnieniem elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Współpraca z mechanikami w zakresie utrzymania maszyny w ruchu

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn produkcyjnych

  • Możesz pracować w systemie zmianowym 4-brygadowym

  • Podchodzisz metodologicznie do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Masz wykształcenie kierunkowe lub praktyczną wiedzę mechaniczną – dodatkowy atut

  • Potrafisz dobrze organizować sobie pracę

  • Bez problemu pracujesz pod presją czasu

  • Swobodnie korzystasz z komputera

  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym – dodatkowy atut

To oferujemy

  • Nowoczesny zakład produkcyjny

  • Umowę o pracę

  • Program szkoleń wprowadzających i rozwijających

  • Kafeterię z benefitami do wyboru

  • Przyzakładową placówkę medyczną tylko dla pracowników

  • 4-brygadowy system pracy

  • Dofinansowanie do posiłków i firmową stołówkę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

Poznaj nasze wartości:

  • Rewolucyjne zmiany: Jesteśmy odważni. Korzystając z nauki i technologii.

  • Rozwój bez limitów: Uczymy się każdego dnia. Tylko od nas zależy w którym kierunku się rozwijamy i kim się stajemy.

  • Tworzymy przyszłość: Jesteśmy niezależni. Każdy z nas ma wpływ na to jak żyjemy, pracujemy i zmieniamy świat na lepsze.

  • W zespole siła: Działamy jak jedna drużyna. Tylko dzięki współpracy osiągamy tak niesamowite efekty.

  • Solidne fundamenty: Czerpiemy z naszej historii. Bazując na ponad 140 letnim doświadczeniu lepiej odpowiadamy na potrzeby klientów i pracowników.

  • Siła różnorodności: Stawiamy na różnorodność. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny osiągamy więcej istajemy się lepsi.

Twórz z nami historię

Cześć! Jesteśmy Philip Morris w Polsce i jesteśmy częścią Philip Morris International. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie tworzymy historię – wdrażając nowe technologie budujemy przyszłość bez dymu tytoniowego.

Przewiń do profilu firmy