Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/Operatorka maszyn produkcyjnych

POPŁAWSKA GROUP Spółka JawnaO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

      W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. j. do naszego zespołu poszukujemy Operatorów w dziale Produkcji. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej pod marką Clarena działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Wilczycach, tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych: kater, lagowarka, przewijarko-bobiniarka, zgrzewarka
  • Wymiana narzędzi oraz ustawianie narzędzi i maszyn
  • Dbanie o jakość i efektywność produkcji
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • Wykonywanie detali seryjnych, kontrola jakościowa produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wykonywanie norm produkcyjnych
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora - ustawiacza maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn: krojczych, szwalniczych,  papierniczych - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w siedzibie firmy w Wilczycach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • Praca na jedną zmianę
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, program zakupów pracowniczych

Siedziba firmy znajduje się w Wilczycach, tuż pod Wrocławiem, z szybkim dojazdem samochodem z różnych części Wrocławia. Do miejscowości kursują także autobusy podmiejskie. Nasi pracownicy wspólnie dojeżdżają do pracy, dlatego nawet niezmotoryzowani znajdą dla siebie dogodną formę dojazdu do firmy. Zachęcamy do aplikowania!

Ogłoszenie archiwalne