Zgodnie z Art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do Trio Line Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko, a także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych oraz ich poprawiania
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/Operatorka Maszyny do Krojenia Materiałów

Trio Line Polska Sp. z o.o.O firmie

Trio Line Polska Sp. z o.o.

Składowa 5

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny do krojenia materiałów

  • ustawianie cięcia maszyny do krojenia materiałów pod zlecenia produkcyjne,

  • wymiana podstawowych części zamiennych

  • dbanie o sprawność maszyny

  • dbanie o porządek

  • ładowanie rolek z materiałem przeznaczonym do cięcia

  • Sortowanie gotowych wykrojów pod zamówienia

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność pracy na komputerze

  • możliwość świadczenia pracy w trybie 2-zmianowym

  • chęć do pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie do kart MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Trio Line Polska SP. Z O.O. w Plewiskach jest jednym z największych zewnętrznych producentów mebli. Zatrudnia ok 500 pracowników. Kontynuuje silny, lecz kontrolowany rozwój.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje