Oferta pracy

Operator / Operatorka Maszyny Pakującej

MOMOX Polska Sp. z o. o.

25,50 brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn

  • kontrola i organizacja przepływu materiałów (odbiór, dostawa i wymiana)

  • zlecanie terminowych oraz dodatkowych prac konserwatorskich maszyny

  • utrzymywanie urządzenia w należytym stanie technicznym (codzienna konserwacja i czyszczenie maszyny, zgodnie z zaleceniem producenta)

  • uczestnictwo w działaniach prewencyjnych i naprawczych

  • usuwanie drobnych awarii powstałych w procesie pakowania

  • koordynacja pracy Pracowników Logistyki przebywających w strefie Pack to Stock

  • raportowanie przestojów oraz problemów do bezpośredniego przełożonego

  • raportowanie problemów jakościowych przestrzeganie przepisów BHP i PPoż

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności manualne i techniczne

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie II-zmianowym

  • nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowie o pracę

  • opiekę medyczną w Medicover

  • ZFŚS (m.in. dofinansowanie wakacji, kartę sportową i inne benefity)

  • bezpłatne ciepłe napoje

  • świeże owoce dwa razy w tygodnie

  • premię frekwencyjną

  • dodatek stażowy

  • premia roczna i bożonarodzeniowa

  • imprezy integracyjne

  • program poleceń pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 200 mln € przychodem i ponad 1.900 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej www.momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy www.medimops.de oraz www.momoxfashion.com.

Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy