Logo Pracuj.pl

Operator/Operatorka – obróbka skrawaniem (Narzędziownia)

Pratt & Whitney KaliszO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Pratt & Whitney Kalisz

Elektryczna 4a

Kalisz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prace produkcyjne

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na obrabiarkach sterowanych numerycznie
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi w tym: suwmiarka, mikromierz, transametr, wysokościomierz, średnicówka oraz projektor
  • Wiedza z zakresu procesów obróbki mechanicznej
  • Otwartość na rozwój zawodowy
  • Gotowość do pracy na kilku typach obrabiarek

Mile widziane

  • Umiejętność programowania obrabiarek numerycznych z wykorzystaniem systemu CAM
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w branży lotniczej na świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna podczas pierwszych miesięcy pracy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, program rekomendacji, bonusy pieniężne)
  • Uczestnictwo w programie Scholar - dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Operator/Operatorka – obróbka skrawaniem (Narzędziownia), Elektryczna 4a, Kalisz