Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator/ Operatorka produkcji

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.O firmie

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego;

  • Ustawianie parametrów maszyn zgodnie z przebiegiem procesu produkcyjnego;

  • Nadzór nad procesem produkcji oraz realizacją zleceń;

  • Dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń w miejscu pracy;

  • Manualny montaż podzespołów;

  • Uzupełnianie raportów w systemie komputerowym.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych oraz ustawiania parametrów procesu zgodnie z założeniami i przebiegiem procesu produkcyjnego;

  • Dobra znajomość obsługi komputera;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (system dwuzmianowy, praca od poniedziałku do piątku);

  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony;

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premię kwartalną;

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Stabilne zatrudnienie w nowej, międzynarodowej firmie;

  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy – u nas możesz zdobyć pierwsze doświadczenie jako operator produkcji i poznać specyfikę funkcjonowania zakładu produkcyjnego w praktyce;

  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Firma TURCK została założona w latach 60-tych przez braci Wernera i Hansa Turck w Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech. Dziś firma zatrudnia ok. 5 tysięcy pracowników w 30 lokalizacjach na całym świecie. TURCK jest jednym z wiodących globalnych producentów elementów automatyki przemysłowej takich jak czujniki, systemy fieldbus, connectivity, interfejsy HMI oraz systemy RFID. Firma pomimo swojego rozmiaru i międzynarodowego charakteru, zachowała swój rodzinny i zdroworozsądkowy charakter. Więcej o nas na TURCK.COM

W marcu 2020 uruchomiony został nowy Zakład Produkcyjny w Lublinie. Docelowo zatrudnienie w Firmie znajdzie 220 osób.

Przewiń do profilu firmy