Oferta pracy

Operator/Operatorka Wózka Widłowego

Żabka Polska

  • Ryszarda Chomicza 24, Tyniec Mały (pow. wrocławski)
    Tyniec Mały (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Ryszarda Chomicza 24

Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego

  • transport towaru w obszarze całego magazynu

  • obsługa skanera

  • inwentaryzacja towaru

  • kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem)

  • posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • brak okresu próbnego

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna, dodatek sezonowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • transport do/z pracy z Wrocławia lub dodatek transportowy

  • niezbędną odzież roboczą

  • liczne konkursy pracownicze, w których można wygrać atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/).