Oferta pracy

Operator / Operatorka wózka widłowego

KEA DRUKARNIAO firmie

  • Osobowicka 89, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KEA DRUKARNIA

Osobowicka 89

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie załadunku i rozładunku surowca, półproduktu, wyrobu gotowego,

  • Nadawanie i umiejscawianie we właściwej lokalizacji przyjmowanego surowca, półproduktu, wyrobu gotowego,

  • Obsługa wózka widłowego w operacjach magazynowych,

  • Przygotowywanie i wysyłanie dostaw do Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych, min. II WJO,

  • Doświadczenie w obsłudze skanera magazynowego,

  • Pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w obszarze obsługi magazynu wysokiego składowania,

  • Doświadczenie w obsłudze WMS.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wypłata zawsze na czas

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy z Wrocławia, od ponad 30 lat specjalizujemy się w usługach poligraficznych najwyższej jakości.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz jasnej wizji i strategii rozwoju chcemy zostać liderem rynku usług poligraficznych dla biznesu w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Poza umiejętnościami i doświadczeniem ważne dla nas są także:

  • Chęć do nauki: uczymy się od siebie, wyciągamy wnioski i stale poszukujemy nowych rozwiązań,

  • Otwartość: stawiamy na jasną komunikację, pozytywne nastawienie oraz życzliwość i szacunek,

  • Rzetelność: Każdą czynność realizujemy w trosce o detale i efekty najwyższej jakości.

Dlaczego warto?

W KEA czuję, że jestem na swoim miejscu - czuję się potrzebny i doceniany.

Dla mnie najważniejsza jest przewidywalność i stabilność KEA, a także dobre relacje na linii pracownik – pracodawca. Na przestrzeni lat widzę, jak firma się rozwija, a ja razem z nią. Doceniam to, że przykład idzie z góry, a pracowników traktuje się tak samo, jak Klientów - z pieczołowitością.

Jeśli cechuje Cię zaangażowanie i lubisz czuć się w pracy, jak w drugim domu - zapraszamy do KEA.

Tomasz, Magazynier

Nasi ludzie:

  • Wspólnie budujemy wyjątkową atmosferę i klimat w pracy. Staramy się być perfekcjonistami i wierzymy, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogłoby być lepiej.

  • Dlatego wprowadziliśmy specjalny program usprawnień, w którym każdy z nas ma wpływ na zmiany zachodzące w firmie. Inicjatywy nagradzamy punktami, które wymieniamy na nagrody.

  • Nasz zespół tworzy ponad 160 specjalistów.

  • 35 % to kobiety, 65 % mężczyźni.

  • 40 lat to średnia wieku naszych pracowników, najstarszy ma 71, najmłodszy 19.