Operator OSN - kurs i praktyka

COLLINS AEROSPACE

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Odbyć 3 miesięczny kurs CNC potwierdzony certyfikatem wydanym przez Goodrich Aerospace Poland Sp. z .o.

  • Zdobyć doświadczenie w pracy operatora CNC

  • Poznać budowę nowoczesnych maszyn CNC i nauczyć się ich obsługi

  • Zdobyć wiedzę z podstaw programowania maszyn CNC

  • Otrzymywać stypendium stażowe

  • Zdobyć stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

Nasze wymagania

  • Podstawową znajomość rysunku technicznego

  • Praktyczną umiejętność zastosowania wiedzy z zakresu geometrii płaskiej i przestrzennej

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi – suwmiarka, mikrometr

  • Gotowość do nauki i rozwoju

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy