Logo Pracuj.pl

Operator OSN - kurs i praktyka

COLLINS AEROSPACEO firmie

3 490
brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • JEŻELI CHCESZ:
  • Odbyć 3 miesięczny kurs CNC potwierdzony certyfikatem wydanym przez Goodrich Aerospace Poland Sp. z .o.
  • Zdobyć doświadczenie w pracy operatora CNC
  • Poznać budowę nowoczesnych maszyn CNC i nauczyć się ich obsługi
  • Zdobyć wiedzę z podstaw programowania maszyn CNC
  • Otrzymywać stypendium stażowe
  • Zdobyć stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna umiejętność zastosowania wiedzy z zakresu geometrii płaskiej i przestrzennej
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi – suwmiarka, mikrometr
  • Gotowość do nauki i rozwoju

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Operator OSN - kurs i praktyka, Tajęcina (pow. rzeszowski)