Oferta pracy

Operator OSN

COLLINS AEROSPACE

3 0005 000 brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie

  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją programu obróbczego

  • Znakowanie i cechowanie części

  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • Przygotowanie powierzonych maszyn i urządzeń do wykonywania operacji oraz dokonywanie czynności przygotowawczo-zakończeniowych

  • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie / wyższe (preferowane techniczne)

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie

  • Znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem

  • Umiejętność czytania kodu ISO

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

Mile widziane

  • Ukończony kurs operatora CNC

  • Umiejętność obsługi obrabiarek konwencjonalnych

  • Uprawnienia do obsługi suwnic oraz wciągarek hakowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze 3000 - 5000 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Regularny wzrost wynagrodzenia w oparciu o system progresji

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar

  • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie

i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie i podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

w języku polskim w terminie