Oferta pracy

Operator Pakowania

Mondelēz International w Polsce

  • Jankowice (pow. poznański)

    Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ręczne pakowanie wyrobów na wszystkich liniach,

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do produkcji zgodnie z zasadami GMP,

  • kontrola jakości produktów zgodnie z instrukcjami i procedurami,

  • wsparcie dla operatora technika na maszynach pakujących,

  • prace transportowe z udziałem wózka elektrycznego (wózki bez uprawnień – paletowe elektryczne),

  • obsługa maszyn pakujących.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na produkcji – mile widziane,

  • znajomość systemów 5S, GMP, Integrated Lean Six Sigma – mile widziana,

  • umiejętność pracy w zespole;

  • sumienność, odpowiedzialność;

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (w okresie wysokiego sezonu w systemie czterobrygadowym).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • MultiSport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy

  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelēz? Wgryź się w naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy

Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić jeden duży krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.