Exact Systems Sp. z o.o.

Operator pieca

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

12 00012 100 brutto / mies.
  • Roeselare, Belgia

    zagranica
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie produkcji podczas hartowania elementów szklanych,

  • pomoc w laminowaniu szkła,

  • kontrola jakości elementów szklanych.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • wykształcenie techniczne,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS lub współpracę B2B,

  • pracę w weekendy (sobota oraz niedziela po 12h),

  • stawkę godzinową za pracę w sobotę: 24€ brutto/h, za pracę w niedzielę: 32€ brutto/h,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Aktualnie do Zakładu zajmującego się produkcją elementów szklanych i plastikowych do karoserii samochodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator pieca.

Szukasz ciekawej weekendowej pracy z atrakcyjnymi zarobkami? Spełniasz nasze oczekiwania?

Zachęcamy do aplikowania!