Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Pieców Indukcyjnych

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz do motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

    W związku z powstaniem nowej linii technologicznej na Hali Odlewni poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku:
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Nr ref.: OPI/17/DG

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa pieca indukcyjnego zgodnie z przyjętymi procedurami
    • Przestrzeganie wymaganego planu produkcji
    • Przygotowywanie żeliwa zgodnie z przyjętą specyfikacją i procedurą
    • Utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
    • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w odlewni żeliwa lub odlewni aluminium
    • Mile widziana znajomość obsługi pieca indukcyjnego
    • Posiadania uprawnień G1E-E1
    • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowym

    OFERUJEMY:

    • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
    • Kursy, szkolenia zawodowe, zdobywanie uprawnień
    • Pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, premie za polecenie kandydatów do pracy, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
    • Pakiet socjalny: bony żywnościowe, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika i rodziny, dofinasowanie do kolonii dzieci
    • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów)

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV w języku polskim
    za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.