Operator Piecy Grzewczych (Hartownik)

FAMUR S.A.

26,0040,00 brutto / godz.
  • Kościuszki 243, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

FAMUR S.A.

Kościuszki 243

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wsadów do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej

  • uruchamianie i obsługa pieców oraz urządzeń powiązanych w linii technologicznej

  • obsługa śrutownicy

  • rozładunek i załadunek transportów wewnętrznych z detalami do obróbki cieplnej

  • dozór i obsługa rozprężalni gazów technicznych ciekłego azotu, propanu, metanolu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub możliwość przyuczenia

  • mile widziana znajomość procesów obróbki cieplnej i metaloznawstwa

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

To oferujemy

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

  • spotkania integracyjne

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

FAMUR S.A.

Jesteśmy holdingiem technologicznym dostarczającym rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy