Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator piło-wiertnicy CNC

  • Kolonia Koplany (pow. białostocki), podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kolonia Koplany (pow. białostocki)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa piło-wiertnicy CNC w zakresie cięcia piłą taśmową i wiercenia profili stalowych
    • Kontrola jakości na stanowisku pracy
    • Dbanie o stan techniczny obrabiarki

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Pracę w ogrzewanej hali produkcyjnej
    • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)