Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Piły Panelowej

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IGEPA Polska jest spółką IgepaGroup – europejskiego lidera w dystrybucji papieru i mediów do druku.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do magazynu centralnego w Łodzi osoby na stanowisko:

    MAGAZYNIER / OPERATOR PIŁY PANELOWEJ
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • obsługa piły panelowej do cięcia tworzyw
    • rozładunek dostaw i rozlokowywanie towaru na magazynie
    • przygotowywanie materiałów do obróbki zgodnie ze specyfikacją
    • dbanie o ład i porządek w magazynie
    • wykonywanie innych niezbędnych czynności magazynowych

    Oczekiwania:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na magazynie lub dziale produkcji
    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    • sumienność w pracy oraz precyzja w wykonywaniu zadań
    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • dyspozycyjność (praca na 3 zmiany)
    • doświadczenie w obsłudze pił panelowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
    • szkolenie wdrażające do nowych obowiązków
    • pracę w stabilnej firmie, w zaangażowanym i profesjonalnym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (opieka med., zajęcia rekreacyjne)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych używając przycisku Aplikuj teraz! wpisując w polu tematu nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".