Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator plotera frezującego CNC

"PLEXITECH", D. MĄDRY, J. WASIELA sp.j.

Przemysłowa 13

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa plotera frezującego

  • praca z rysunkami technicznymi i narzędziami pomiarowymi

  • kontrola jakościowa produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyny i narzędzi

  • przygotowanie i nadzór nad produkcją prototypów

  • właściwe przygotowanie elementów do produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi Corel Draw

  • zdolności manualne

  • skrupulatność i dokładność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania i dobra organizacja czasu

  • komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w pełnym wymiarze pracy

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • uczestnictwo w produkcji niekonwencjonalnych i ciekawych projektów

  • przyjazne otoczenie

  • Benefity

  • wygodna hala produkcyjna

  • ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę

Od 20 lat specjalizujemy się w produkcji przestrzennych form dla przemysłu reklamowego. W pracy łączymy wiele rodzajów tworzyw sztucznych oraz metali. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która we własnym zakresie wykonuje produkty typu POS, oraz meble z wykorzystaniem drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Nasze największe atuty to wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy. Klientom proponujemy najbardziej optymalne i indywidualnie dopasowane rozwiązania techniczne, a dzięki bogatemu zapleczu technicznemu realizujemy nawet najbardziej niestandardowe projekty. Wszystko to, z zachowaniem najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy