Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator ploterów frezujących, tnąco-bigujących oraz drukarek wielkoformatowych

Centrum Produkcji Reklamowej S.A.O firmie

  • Fabryczna 19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Centrum Produkcji Reklamowej S.A.

Fabryczna 19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC – frezarka AXYZ TRIDENT, ploter tnąco-bigujący KONGSBERG, drukarek

  • Kontrola jakości realizowanych prac

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi frezarek sterowanych numerycznie CNC oraz wymiany narzędzi i ustawianie maszyn

  • Obsługa programów graficznych (Adobe, Corel)

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze frezarki lub jako pracownik drukarni

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, prawidłowy wybór narzędzi niezbędnych do wykonywanej pracy

  • Operatywność, samodzielność w działaniu, dokładność

  • Dobra organizacja pracy, motywacja do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji

  • Bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia

CPR S.A to firma, która realizuje projekty z zakresu identyfikacji wizualnej, produkcji POS oraz druku cyfrowego.

Przewiń do profilu firmy