Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Pobierania Próbek

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

    DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

    Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Opis stanowiska

    • pobieranie próbek produktu z linii produkcyjnej
    • przygotowywanie próbek do testowania (uzupełnianie raportów, opisanie próbek, pakowanie)
    • współpraca z działem jakości i produkcji
    • dbałość o czystość miejsca pracy
    • przestrzeganie przepisów i regulaminów wewnętrznych

    Wymagania

    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • wykształcenie średnie (mile widziani absolwenci kierunków technologii żywienia/chemii/biologii/inżynierii środowiska/towaroznawstwa)
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • umięjętność pracy w zespole
    • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • Wsparcie opiekuna (tzw. Buddy) w początkowym okresie zatrudnienia
    • Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
    • Zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych
    • Dofinansowanie do codziennych obiadów
    • Dostęp do siłowni, możliwość zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem
    • Każdego dnia bezpłatnie, bez ograniczeń: pyszną kawę, herbatę, świeże owoce, wodę
    • Imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom