Logo Pracuj.pl

Operator podestu ruchomego UDT – Kierowca kat. C

FERIER sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzenie dokumentów magazynowych
  • Załadunek towarów na pokłady samolotów obsługiwanych przez firmę przewoźników z wykorzystaniem pojazdów specjalistycznych
  • Planowanie załadunków zgodnie z wytycznymi
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Utrzymywanie wymaganych standardów w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Niekaralność
  • Prawo jazdy kat.C
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego - Podesty ruchome przejezdne (UDT kat. P)
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym także w weekendy oraz święta)
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Książeczka sanepidu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Pracę w ciekawej, rozwijającej się branży
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet niezbędnych szkoleń
  • Dofinasowanie do pakietu sportowego
  • Praca w systemie zmianowym z możliwością elastycznego dostosowania grafiku pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma Cateringowa działająca w branży lotniczej, poszukuje osób na stanowisko:

Operator podestu ruchomego UDT – Kierowca kat. C, Gdańsk