Logo Pracuj.pl

Operator pogłębiarki ssącej w kopalni kruszywa

LUBUSKIE KRUSZYWA sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

LUBUSKIE KRUSZYWA sp. z o.o.

Bobrowice (pow. krośnieński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Do zadań operatora pogłębiarki ssącej będzie należało wydobywanie kopaliny spod lustra wody, bieżące dozorowanie pracy pogłębiarki oraz wykonywanie prac remontowo - konserwacyjnych i naprawczych wynikłych z jej eksploatacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe skupione wokół branży górniczej lub budowlanej, preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • Min 3 – letnie doświadczenie w pracy na pogłębiarkach ssących
  • Znajomość przepisów BHP i p. poż. oraz wymagań BHP dotyczących zasad pracy na pogłębiarkach ssących
  • Znajomość zasad działania kopalni odkrywkowych kruszywa przy eksploatacji spod lustra wody
  • Dbanie o mienie zakładu pracy i odpowiedzialność za powierzony sprzęt, bieżące kontrolowane stanu technicznego powierzonego sprzętu i bezpiecznej jego eksploatacji, kontrolowanie jakości wykonywanej pracy, sporządzanie raportów z wykonanej pracy na potrzeby przełożonych
  • Sumienne wykonywanie powierzonych czynności zgodnie z poleceniami bezpośredniego przełożonego oraz obowiązującymi przepisami, wewnętrznymi zarządzeniami i procedurami
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Posiadanie dodatkowych uprawnień - dozoru ruchu zakładu górniczego, uprawnień elektrycznych do 1 kV, kursu ratownictwa wodnego oraz kursu udzielania pierwszej pomocy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • współpracę z solidnym i kompetentnym zespołem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym

O nas

Lubuskie Kruszywa to wiodący producent kruszyw naturalnych działający w obrębie województwa lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego oraz przygranicznych terenów Niemiec. W związku z otwarciem nowoczesnej kopalni i potencjałem na rozwój działalności z bardzo dobrej jakości złożem pozwalającym na eksploatację przez min 30 lat a także planowaną ekspansją rynkową, spółka poszukuje pracowników na stanowiska związane z procesem wydobycia, sortowania i ładowania kruszywa oraz obsługi administracyjnej sprzedaży i zarządzania kopalnią.

Operator pogłębiarki ssącej w kopalni kruszywa, Bobrowice 113, Bobrowice (pow. krośnieński)