Federal Mogul Bimet S.A.

Operator Półautomatów Obróbczych na Wydziale Produkcji Panewek

Federal Mogul Bimet S.A.O firmie

aleja Grunwaldzka 481

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn - obrabiarek półautomatycznych,

  • Kontrola wizualna wyrobów,

  • Kontrola parametrów jakościowych wyrobów,

  • Dokumentowanie zapisów kontroli i sprawdzeń wyrobu oraz obsługiwanego urządzenia.

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń pomiarowych,

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie obróbki metalu,

  • Zamiłowanie do majsterkowania, branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22.00, 22.00-6:00),

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,

  • Premię finansową do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym,

  • Premię uznaniową do 500zł brutto miesięcznie,

  • Płatny Programie Poleceń Pracowniczych,

  • Wdrożenie oparte na sprawdzonym systemie szkoleń stanowiskowych,

  • Realną ścieżkę kariery,

  • Pracę w firmie z 75-letnim stażem w branży automotive,

  • Bardzo dobrą lokalizację przy stacji SKM,

  • Parking rowerowy.

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (np. „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe),

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • program rekomendacji pracowników

Federal-Mogul Bimet S.A. to producent precyzyjnych łożysk ślizgowych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, która jest wiodącym dostawcą dla światowej branży motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dowiedz się więcej: http://www.federalmogulbimet.pl/o-nas/co-nas-wyroznia