Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

Operator Post Press ( Krajacz - Gilotyna)

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.O firmie

Aleksandrowska 55

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn introligatorskich

  • Produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacja produktu

  • Utrzymanie maszyny i jej sąsiedztwa w należytym porządku

  • Prowadzenie zapisów w Książce Maszyny

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Pomoc przy konfekcjonowaniu etykiet

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Systematyczność i staranność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i poszerzanie umiejętności

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze: składarko-sklejarek, gilotyn, maszyn introligatorskich

To oferujemy

  • Umowę o pracę z Amcor

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie)

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o bardzo wysokich standardach bezpieczeństwa

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje