Oferta pracy

Operator Post Press

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + trzynasta pensja + nadgodziny

Aleksandrowska 55

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacja produktu

  • Utrzymanie maszyny i jej sąsiedztwa w należytym porządku

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Pomoc przy konfekcjonowaniu etykiet

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Systematyczność i staranność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i poszerzanie umiejętności

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze: składarko-sklejarek, gilotyn, maszyn introligatorskich

To oferujemy

  • Umowę o pracę przez Amcor

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie miesięczne, 13 pensja)

  • Dofinansowanie zajęc sportowych (Karta Multisport)

  • Opieka Medyczna Medicover (całkowicie opłacana przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego (wczasy pod gruszą)

  • Premia świąteczna

  • Program poleceń (bonus za polecenie pracowników do pracy)

  • Codziennie świeże owoce

  • Pracownicze Plany Emerytalne (PPE - składkę całkowicie pokrywa pracodawca)

  • Bilety do Teatru (Amcor partnerem Teatru Powszechnego)

  • Miejsca parkingowe bezpośrednio przy fabryce

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień