Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Pracownik Linii Produkcyjnej

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU MAGNA FORMPOL W TYCHACH

    Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy, że szukasz stałej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie przemysłu samochodowego.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Operator
    na Wydziały Produkcyjne: Spawalnia i Montaż, Tłocznia, Aluminium.
    Miejsce pracy: Tychy

    Co możesz zyskać?

    • Zatrudnienie bezpośrednio pod firmę Magna Formpol Sp. z o.o.
    • Na początek- umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy
    • Wynagrodzenie zasadnicze 3 120,00zł brutto
    • Premia miesięczna 600,00 zł brutto (wypłacana na podstawie realizacji zadań)
    • Premia absencyjna (wypłacana co 4 miesiące) 400,00 zł brutto
    • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Premia urlopowa
    • Premie świąteczne
    • Dofinansowanie do kursów spawalniczych, wózka widłowego, operatora suwnicy, kursów językowych, a także dofinansowanie do szkół i studiów

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Doświadczenie co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku w branży automotive

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie prac produkcyjnych na liniach półautomatycznych i automatycznych spawalni, montażu, tłoczni, aluminium
    • Osiągnięcie założonych wskaźników poprzez przestrzeganie technologii, doskonalenie procesu produkcyjnego, rozmieszczenie detali przy liniach
    • Wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno pomiarowych, sprawdzianów, suwmiarki, mikrometru, kątomierza
    • Podejmowanie i realizacja zadań (usuwanie mikropostojów max do 5 min) w celu zmniejszenia strat z tytułu awarii linii, ilości napraw i usterek środków pracy

    P.S. Masz w obecnej pracy 1(jedno) lub 3(trzy) miesięczny okres wypowiedzenia? Bez obaw, poczekamy.

    Chcesz dołączyć do zespołu?

    Prześlij CV klikając w przycisk aplikowania
    lub na adres Magna Formpol Sp. z o.o., Cielmicka 44, 43-100 Tychy (Dział HR)