Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - Pracownik Produkcji

EISBERGO firmie

EISBERG

Bydgoska 22

Legnica

Grupa Eisberg jest wiodącym przedsiębiorstwem w obszarze przetwórstwa warzyw. Nasza spółka należy do szwajcarskiego koncernu z branży spożywczej Bell Food Group osiągającego roczne obroty w wysokości 3,4 miliarda franków szwajcarskich i zatrudniającego prawie 9.800 pracowników. W Polsce działamy od 1992 roku.

Do pracy na pełny etat poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR / PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie i obróbka surowców na liniach produkcyjnych,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem,
  • Kontrola parametrów jakościowych w trakcie procesu pakowania,
  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami higieny zakładowej i BHP,
  • Stanowisko pracy i zakres obowiązków zależne do posiadanych kwalifikacji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Dyspozycyjność, elastyczność, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

NASZA OFERTA:

  • Umowa o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Premie
  • Młody dynamiczny zespół
  • Rozwój zawodowy
  • Ubezpieczenie zbiorowe
  • Miła atmosfera
  • Bony na święta
  • Świąteczne paczki dla dzieci

Zostań członkiem zespołu Eisberg Polska i prześlij CV klikając na przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eisberg Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy przy ul. Bydgoskiej 22, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eisberg Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy przy ul. Bydgoskiej 22, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eisberg Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy przy ul. Bydgoskiej 22 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne