Oferta pracy

Operator / Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder

  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Podczas pracy jako pracownik produkcji głównie będziesz zajmował się:

  • odbiorem wyrobów gotowych z linii,

  • pakowaniem produktów,

  • pracami porządkowymi,

  • dorywczymi ręcznymi pracami transportowymi.

  • A jako operator produkcji będziesz:

  • przygotowywał linię produkcyjną i urządzenia do działania i zatrzymania,

  • prawidłowo i bezpiecznie obsługiwał maszyny, narzędzia i przyrządy pomiarowe,

  • zapewniał ciągłość podawania surowców i materiałów,

  • prowadził dokumentację,

  • sprawdzał zgodność produktu.

Nasze wymagania

  • Zapraszamy do współpracy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie lub wiedzę techniczną (jako operator),

  • doświadczenie w pracy na produkcji, szczególnie przy obsłudze maszyn,

  • zdolności manualne,

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

  • Dodatkowo oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym weekendy),

  • umiejętności pracy w zespole,

  • komunikatywności,

  • chęci zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie (za wyniki, za obecność),

  • bogaty pakiet benefitów,

  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze.

  • Benefity

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy