Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - Pracownik produkcji

Galvanica Sp. z o.o.

  • Handlowa 2, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Handlowa 2

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatycznej linii galwanicznej i urządzeń współpracujących z linią galwaniczną

  • przygotowanie wsadów do produkcji

  • rozładunek, załadunek i pakowanie detali

  • realizacja planu produkcyjnego

  • wypełnianie dokumentacji związanej z produkcją i z wykonywanymi operacjami technologicznymi

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni

  • utrzymywanie czystości urządzeń oraz porządku na hali galwanizerni

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • podstawowa obsługa komputera

  • zdrowie fizyczne i energia do pracy

  • gotowość do pracy trzy-zmianowej

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • terminowość i rzetelność w pracy

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pełen etat

  • możliwość zatrudnienia osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami

GALVANICA Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu nakładania powłok ochronnych.

Wykonujemy głównie procesy galwaniczne. Posiadamy 2 automatyczne linie galwaniczne, przystosowane do dużych serii. Pokrywamy części dla przemysłu samochodowego, rolniczego, maszynowego, wojskowego i wydobywczego. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie oczyszczania powierzchni i przygotowania przed procesami galwanicznymi i malowania takie jak śrutowanie, wibropolerowanie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu podchodzimy kreatywnie do każdego projektu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Dokumenty aplikacyjne można złożyć także osobiście w biurze firmy lub wysłać na adres:

ul. Handlowa 2

41-807 Zabrze